Gösterilen sonuç sayısı: 18

SALT LİKİT

Juul için geliştirilmiş Salt Likit Orijinal Ürün Kategorisi. Pod Türkiye güvencesiyle stoklarımızda. Kapıda ödeme ile Amerika’dan ithal edilen Saf Sıvı çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Salt Likit ürünleri, İstanbul içinde aynı gün teslimatı sağlayan podturkey.org Elektronik Sigara sitemizde güvenle sipariş edebilirsiniz. Tüm pod cihazlar için uygun olan salt likitler, özellikle Juul podlar için uygundur.


Juul için Orijinal Salt Likit Aroma Çeşitleri

Juul için en çok beğenilen ve satışı yapılan Orijinal kutusunda Salt Likit Aroma çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ile stoklarımızda yer almaktadır. Özel salt likit aroma çeşitlerini stoklarında yer veren podturkey.org elektronik sigara satış sitesinde, kapıda ödeme imkanı ve İstanbul içi aynı gün kargo kapıda nakit olarak sipariş verebilirsiniz. Juul Salt Likit ile size daha uygun fiyat ile pratik ve kolay dolum imkanı sunmaktadır. 25 MG ve 50 Mg nicotn oranlarına sahip olup, tüm şişeler 30 ML boyutundadır.

Orijinal Salt Likit Aroma Seçenekleri Nelerdir?

Mad Hatter Juice markasını stoklarında bulunduran PodTurkey, Juul için ihtiyaç duyduğunuz tüm aroma çeşitlerine sahiptir. Tropikal meyve aroma çeşitlerini yoğun olarak bulunduran bu özel marka, I Love Salts Sweet Tobacco seçeneğine de yer vermekte ve en çok beğenilen ürünler arasında yerini almaktadır.
× Whatsapp