Gösterilen sonuç sayısı: 20

JUUL POD LİKİT

Juul Pod Likit Ürün Çeşitleri Pod Türkiye Satış sitemizde orjinal olarak yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ve aynı gün gönderi ile kargoya verilmektedir. Juul Pod Kartuş çeşitlerinde en çok beğenilen ve sipariş verilen Juul Mango kartuş, Klasik Tabacco ve Virginia Tobacco çeşitleridir. 4’lü ve 2’li paketler stoklarımızda yer almakta olup, % 5 ve 1.7 mg olarak mevcuttur. Her bir Juul Pods kartuşun içinde 1.7 mg Nikotin vardır. En çok tercih edilen Kahve ve Mango pod çeşitleri stoklarımızda sürekli yer almakta olup, diğer ürün çeşitleri de kapalı kutu ve orijinal olarak adresinize en hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Juul Pod Kartuşları Nasıl Kullanılır?

Pod içerisinde yer alan renkli kapağı çıkarın ve JUUL pod yedek kartuşlarınızdan birini cihazın ucuna takabilirsiniz. Bu, kartuş ve ağızlık olarak iki katına çıkar ve içime hazır hale gelebilirsiniz! Herhangi bir tuş olmadığından pratik şekilde kullanabileceksiniz.

Juul Pod Kartuş

Juul Alpine Berry 1.8%

300,00 
300,00 
İndirim!

Juul Pod Kartuş

Juul Classic Tobacco Pod

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Cucumber Pod

320,00 
300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Fruit Pod

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Glacier Mint 1.8%

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Golden Tobacco 1.8

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Menthol 1.5 Pod

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Mentol 5%

320,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Mint %5

320,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Pod Mango 0.9%

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Pod Mango 1.8%

300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Pods Menthol %3

300,00 
300,00 
300,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Vanilya Pod

320,00 

Juul Pod Kartuş

Juul Virginia Tobacco 5%

300,00 320,00 

Juul Pod Kartuş

Mango 5%

350,00 

Juul Pod Uygun Fiyat Seçenekleri ile PodTurkey Sitesinde

Juul Pod Fiyatları ve ürün kategori sayfasından tüm Juul Pod Kartuş ürünlerini inceleyebilir, uygun fiyat seçenekleri ile hemen sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslimat avantajı bulunan sitemizde, Türkiye'nin her yerine kapıda ödeme şekli ile gönderimi sağlıyoruz. Tüm ürünler kapalı kutu ve orijinal olup, yüksek müşteri memnuniyeti ile online satış hizmetimiz bulunmaktadır. Whatsapp hattı ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları iletebilirsiniz.

Juul Pod Kartuş Çeşitleri Orjinal Juul Pod Uygun Fiyat Seçenekleri ile Hemen Satın Al


Juul Pod Kartuş Ürün Çeşitleri podturkey.org sitemizden güvenle ve orijinal olarak hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı teslimat ve kapıda ödeme imkanı bulunan sitemizde satış ve satış sonrası destek için bize ulaşabilirsiniz. Juul Pod uygun fiyat seçenekleri ile Pod Kartuş ürünleri geniş stok yelpazesi ve en beğenilen çeşitleri için doğru yerdesiniz. Juul Likit, Pod Kartuşları bu kategorimizden inceleyebilir, Salt likitler için Salt Likit kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

JuulPods Çeşitleri Orjinal Ürün Garantisi Lisanslı Ürünler


Sitemizde satışı yapılan ürünler orijinal ürün garantisi ile satışı tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup, ürünler üzerinde orijinal barkod sorgulaması ile orijinalliğini satış sonrasında teyit edebilirsiniz. En lezzetli Juul aroma çeşitlerine sahip olan bu harika ürün çeşitleri güncel olarak geniş stok yelpazesine sahip bir firma olarak satış hizmetimizi sürdürmekteyiz.
× Whatsapp