Gösterilen sonuç sayısı: 6

JUUL

Juul yeni nesil Elektronik Sigara Orjinal Cihaz Modelleri UK ve USA Versiyonları olarak stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile PodTurkey güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Avrupa’da en çok satılan ve en beğenilen elektronik sigara modelleri arasında ilk sırayı alan Juul, kendine özgü tasarım ve kalitesi ile kullanıcılara büyük bir kullanım kolaylığı ve doyum sağlıyor. JUUL, teknolojiye ve lezzete kadar, sigara içenler ile özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır, tuş yoktur. Juul Fiyat indirimi sunan sitemizde, juul pod likit aroma çeşitleri içinde ilgili kategori sayfasını inceleyebilirsiniz.

600,00 
600,00 
İndirim!
680,00 
400,00 
80,00 480,00 

Juul Cihazlar, Juul Fiyat Çeşitleri ve Uygun Fiyat ile PodTurkey Adresinde


Juul Türkiye ürün satış sitesi olarak podturkey.org üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz Juul Cihazlar ve JuulPods kartuşlar için orijinal ve güvenli teslimat imkanı sunan sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz. Juul cihaz markasında yer alan üstün kalite standartları çerçevesinde, yüksek kategori standartlarında yer almaktadır. Sizin için en iyi olanı keşfetmek için kendinize zaman ayırın. Kendinizi JUUL ile geleneksel zararlardan uzak durun ve biraz farklı şekilde nefes alırken bulabilirsiniz.

Juul Fiyat Başlangıç Kitleri Ürün Kategorisi. Özel Renklerde Juul Cihazlar


Juul Türkiye Başlangıç Kitlerinin yer aldığı podturkey.org ürün kategorisine bu bölümden ulaşmaktasınız. Özel renk seçenekleri olan Juul Cihazlarda stoklarımızda yer almakta olup, sipariş öncesi ve sipariş sonrası için Whatsapp hattımızdan bizlere 7/24 sorularınızı iletebilirsiniz.

Neden Juul Cihaz Ürünlerini Tercih Etmeliyim?


Juul Cihaz modelleri standart Elektronik Sigara modellerinden farklı olarak daha pratik ve kullanışlı olup, yüksek kalitede kullanım imkanı sunmaktadır. Yüksek tasarım ödülüne sahip Juul marka cihaz çeşitleri düğmesiz, kullanım imkanı mevcut olup, şarj etmesi ve uzun süreli kullanımı olması açısından da tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Fiyatı ilk düşünüldüğünde yüksek gelmiş olsa da, ürün malzeme kalitesi, Pod sistemli olması ve dünyanın en iyi markası olarak belirlenmesi, cihaza ödenen ücretin hakkının fazlası ile verdiği bir gerçektir.

Juul USA ve JUUL UK Setler Arasında Ne Fark Var?


Juul Başlangıç Setleri (Juul Starter Kit) arasında cihaz farkı olmayıp, setler içerisinde yer alan Juul Podların NIC oranı farkını ifade etmektedir. Juul USA Starter Kitler içerisinde 5.0 Nic Pod içerirken, Juul UK Starter Kit (Başlangıç Seti) içerisinde ise 1.8 Nic Pod içermektedir. Cihazlar tamamen aynı özelliklere sahip olmakla birlikte, her cihazı her juul pod için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Juul C1 farkı ile Bluetooth özelliği olması ve şarj süresinin bir tık daha fazla hızlı şarj etme özelliğine sahip olmasıdır. Bluetooth özelliği malesef Türkiye'de çalışmamaktadır. C1 ışık göstergesi altında olup, ufak bir tasarım farkı bulunmaktadır.

× Whatsapp