Juul mu iQos mu Seçimini Yap Sigarayı Bırak

Juul mu iQos mu Tercih Etmeliyim?

Juul mu iQos mu Seçimini Yap Sigarayı Bırak. Juul ve iQos markaları avantajıları ve dezavantajları? Juul mu iQos mu kararsız kaldıysanız bu yazı sizin için. Elektronik sigara kullanmayı düşünüyorsanız ve bu iki marka arasında kararsız kaldıysanız, sizlere rehber olacak bu makaleyi çok fazla uzatmadan sizler için podturkey.org olarak kaleme almayı uygun bulduk.

Hangi Markayı Kullanıyorsanız Kullanın Amacınız Sigarayı Bırakmak Olsun

iQos, Juul ya da farklı hangi marka kullanacaksanız kullanın ilk aşamada amacınız normal sigarayı bırakmak olmalı. Bu cümle size çok sıradan gelse bile, burada ki ince nokta bunu beyninizde şartlamanız gerektiği ile ilgili. Yani acaba bırakabilir miyim? diye tereddütle hareket edenlerin sigarayı bırakma durumu başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir. Bu noktada genelde yorumları incelemek ve en çok satışı bulunan cihazları ve Juul Pod seçeneklerini tercih etmeniz önerilmektedir.

Uzman Ekibimize Danışın Seçiminizi Yapın

Ürünleri inceleyip hala kararsız kalıyor ve ne alacağınızı merak ediyorsanız, podturkey.org sitemizin iletişim kanallarından uzman ekibimizi arayarak, aklınıza takılan soru, öneri ve merak ettiğiniz tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca bu konuda altında yer alan yorum bölümünden de tüm sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.

Heets Isıtmalı Cihaz Grupları

İlki tütünün elektrikli ısıtılmasıdır. Veya daha doğrusu – tütün çubukları için elektronik ısıtıcılar. Buna IQOS modelleri olarak ifade edebiliriz. Tasarımdaki temel farklılıklara rağmen, bu cihazlar çok benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Tabanda normal ürünlere çok benzeyen buhar çubukları var. Bunları geleneksel şekilde içmeyi önermesem de, sözüme kulak verin ve denemeyin. Evet, çubuklar biraz farklı – IQOS kısa ve dolgun isabetler sunuyor, glo ince ve uzun neostikler satıyor. Her ikisinin de içinde özel bir şekilde dilimlenmiş ve serilmiş olarak sunulmaktadır.

Juul ve Puff Bar Cihaz Grupları

Pod Mantığı ile ısıtmalı olarak kullanılan ve Türkiye ve Avura’da en çok satılan ve beğenilen ürünler olarak kabul edilmekte ve başarıları çok konuşulmaktadır.

Tek Kullanımlık Puff Bar Plus cihazlarında geniş ürün çeşitleri sahip olup, 2021 yılı ilk çeyreğinde oldukça popüler olduğu görülmekte ve çok fazla rağbet görülmektedir. Sıvılar, tek kullanımlık değiştirilebilir sızdırmaz kapsüller veya kartuşlar içine alınır. Geleneksel bir vape’de olduğu gibi, hazır sıvıları kendiniz karıştırmanız veya satın almanız, tankı doldurmanız, pamuk yünü ile uğraşmanız ve diğer karmaşık prosedürleri uygulamanız gerekmez. Aletler kompakttır ve kullanımı kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp